W akademii AIKIDO IQ treningi uczą przede wszystkim samoobrony.
Zajęcia obejmują naukę walki wręcz (rzuty, dźwignie, ciosy we wrażliwe miejsca ciała), ale również naukę walki drewnianym mieczem ? boken, drewnianym kijem ? Jo i nożem - tanto.

Dla szerszej perspektywy naszych adeptów uczymy również elementów innych systemów m.in.: taekwondo, boks, ju-jitsu, krav maga, rosyjskie walki. W naszej akademii umiejętność samoobrony i walki jest punktem wyjścia do zrozumienia ?inteligencji? ciała i emocji niezbędnych w dzisiejszych trudnych czasach. Dążymy do tego, aby nasi podopieczni potrafiąc się skutecznie bronić, również potrafili i chcieli unikać konfliktów.


Celem akademii AIKIDO IQ jest dobra kondycja naszych adeptów, zarówno fizyczna jak i psychiczna, dające gwarancję rozwoju fizycznego i emocjonalnego.

Zachęcam do ruchu w naszej akademii i nauki samoobrony, do pozyskania wiedzy o zdrowym stylu życia oraz poznania wielu wspaniałych ludzi.

Marzeniem moim jest by adepci naszej akademii poprzez ćwiczenia i odpowiednią dietę byli zdrowi, cieszyli się ładną sylwetką, a obce były: nadwaga, nadciśnienie, cukrzyca i szkodliwy stres.

Każdy pragnący u nas ćwiczyć:
- jest mile widziany
- otrzyma odpowiednią opiekę
- czujący się skrępowanym w nowych miejscach, u nas będzie czuł się komfortowo.


Rozpoczął się nowy sezon.
Treningi zaczęły się 1 września. Przed nami rok szkolny z treningami, stażami pod kierunkiem Mistrzów walk, obozami zimowymi i letnimi.
 
 
   
 
Krewniacy krewki krewniacy